مهر/ مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در یک ماهه گذشته ۳۶ مورد حکم قطعی قلع و قمع بناهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین اجرا شده است.
پرویز عبدی اظهار کرد: ۳۶ مورد حکم قطعی قلع و قمع بناهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین شامل؛ دیوار کشی، بنا و ساخت و ساز است که طی یک ماه اخیر با حضور نماینده دادستان و استانداری، نیروی انتظامی و فرماندهی یگان حفاظت از اراضی کشاورزی و امور اراضی شهرستان قزوین اجرا شده است.
عبدی تصریح کرد: این احکام درروستاهای؛ زرشک، رزجرد، رشتقون، میانبر، آشنستان، مزرعه میانچال، حوالی امام زاده اباذر، مزرعه میانچال، شفیع آباد، نیاق والولک، نجف آباد و پرسه «بلوک پرمخاطره» تخریب شده که با اجرای آن بیش از ۱۵ هکتار از اراضی اعاده به وضع سابق برگشت داده شد.
به گفته وی به منظور حفظ و حراست از اراضی کشاورزی، زارعی و باغی به عنوان منابع ملی و حیاتی در تامین امنیت غذایی، و همچنین در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها این احکام اجرا شده است.
مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین از شهروندان خواست: برای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی با شماره تلفن ۱۳۱ تماس بگیرند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9