باشگاه خبرنگاران/ همزمان با سراسر کشور امروز مردم استان فارس بار دیگر با حضور پرشور و با صلابت خود فریاد استکبار ستیزی سر دادند.
آغاز راهپیمایی مردم فارس در یوم الله ۱۳ آبانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، امروز دانش آموزان، دانشجویان و سایر قشر‌های مختلف مردم همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می‌دهند و با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند.
مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان به طور همزمان در ۷۶ نقطه استان فارس آغاز شده است.
راهپیمایی دانش آموزان در کلانشهر شیراز از ۲ مسیر - یک- میدان شاهزاده قاسم، خیابان حضرتی- خیابان ۹ دی- بست شهید دستغیب و مسیر دو -میدان شهداء، خیابان پیروزی- ۳ راه نمازی، بلوار شهید دستغیب و بست شهید دستغیب از ساعت ۹ صبح آغاز شده است.
قرار است در این مراسم دکتر حشمت الله قنبری از چهرهای رسانه ای، موزخ و استاد دانشگاه سخنرانی کند.
یوم الله ۱۳ آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است.
«تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه» در سال ۱۳۴۳، «کشتار دانش آموزان معترض در دانشگاه تهران» توسط عوامل رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و «تسخیر لانهٔ جاسوسی» (اشغال سفارت آمریکا) در سال ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تهران، وقایع سه گانه و مهم ۱۳ آبان به عنوان روزی به یادماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913