باشگاه خبرنگاران/قبوض کاغذی گاز از ابتدای آذرماه امسال در استان چهارمحال و بختیاری حذف می‌شود.
سیامک حیدری مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری با اشاره به مصوبه اخیر دولت در اجرایی نمودن صرفه جویی در مصرف کاغذ و الکترونیکی شدن امور گفت: از ابتدای آذرماه امسال، قبوض کاغذی گاز در این استان حذف می شود و صورتحساب مشترکان با سیستم پیامکی ارسال خواهد شد.
او افزود: سالانه با انجام ۸ دوره کنتورخوانی توسط شرکت گاز استان، دو میلیون و ۴۰۰ هزار قبض برای مشترکان صادر می شود.
حیدری اضافه کرد: با اجرایی شدن حذف قبوض کاغذی و ارسال صورت حساب با سیستم پیامکی، مراجعه به درب منازل به نصف تقلیل می‌یابد و سالانه ۱۲ میلیارد ریال صرفه جویی در هزینه ها خواهد داشت.
او ادامه داد: ادارات و ارگان‌ها می‌توانند در صورت نیاز، برای مستندات خود قبوض کاغذی را از سیستم صورتحساب پیش بینی شده بر روی سایت شرکت ملی گاز ایران برداشت کنند.
حیدری افزود: مشترکین شرکت گاز استان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به آدرس www.nigc.ir و استفاده از لینک ثبت تلفن همراه مشترکین برای حذف قبوض کاغذی و یا ارسال عدد ۱ به همراه ستاره و سپس شماره اشتراک به (سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۹۴ – به صورت شماره اشتراک * ۱) از سمت چپ و یا مراجعه حضوری به ادارات گاز مربوطه در استان با در دست داشتن آخرین صورتحساب گاز نسبت به ثبت شماره همراه خود برای دریافت صورتحساب گاز اقدام نمایند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3