میزان/ فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف ۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه "کامیون" خبر داد.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی عنوان کرد:۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه "کامیون" کشف شد.
سردار "مسعود خرم نیا" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ ماموران ایستگاه بازرسی" رختار" حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه "ایسوز" یخچالدار در محور سلماس- تبریز مشکوک و آن را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی استان افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این کامیون، ۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد فاقد مجوز گمرکی و قاچاق را کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر و یک دستگاه خودرو را نیز توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این محموله را یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b