مهر/ فرمانده انتظامی ایلام گفت: مأموران انتظامی مهران، تریلر حامل ۲۰۰ راس گوسفند قاچاق به ارزش ۵ میلیارد را در ایست و بازرسی جندالله متوقف کردند.
سردار نورعلی یاری ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران انتظامی شهرستان مهران کنترل و نظارت بر خودوهای عبوری در مجورهای موصلاتی را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی ایست بازرسی جندالله در حین انجام وظیفه به یک دستگاه تریلرمشکوک و جهت بررسی بیشر آن را متوقف و تعداد ۲۰۰ راس گوسفند قاچاق و بدون هرگونه مجوز از آن کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه ارزش این محموله قاچاق توسط کارشناسان ۵ میلیارد ریال تعیین شده است، گفت: در این راستا یک متهم دستگیر و جهت مطالبه به حق مردم تحویل مراجع قضائی شد.
سردار نورعلی یاری با بیان اینکه پلیس در راستای برخورد با قاچاقچیان از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد از مردم خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت از سوی سودجویان این عرصه شوم از طریق سامانه تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a