تسنیم/حجت‌الاسلام سید‌محمود علوی امروز در جمع راهپیمایان استان زنجان با اشاره به این که این روز، روز مبارزه با استکبار جهانی است، گفت: قرآن به ما اطمینان می دهد اگر در برابر دشمن مقاومت کنیم آن ها عقب نشینی خواهند کرد و پشت به میدان می کنند.
وزیر اطلاعات افزود: دشمنان بر طبل جنگ می کوبیدند و نوید جنگ با جمهوری اسلامی را می دادند اما زمانی که پهبادشان سرنگون شد، عقب نشینی کردند و این نشان داد نقشه کافران به جایی بند نیست و در هر صورت شکست خواهند خورد.
وی ادامه داد: در برابر دشمن هر قدرتی که داشته باشد ترس و هراس نباید به خود راه داد زیرا ما با خداوند هستیم و قدرت خداوند بسیار بیش تر از این ها است.
حجت‌الاسلام علوی با بیان این که امروز دشمن از ضربه زدن به ما مأیوس شده است، خاطر نشان کرد: ملت مسلمان ایران دارای نعمت رهبری است که همین امر موجب شده تا در برابر دشمن مقاومت کرده و دشمن را وادار به عقب نشینی و پذیرش شکست کنند.
وی دشمن بزرگ ملت ایران را آمریکا اعلام کرد و افزود: دشمنی آمریکا با اسلام تمامی ندارد زیرا در دوره های قبل نیز این دشمنی با ایران ثابت شده است، همانطور که قبل از پیروزی انقلاب ژنرال آمریکایی وارد ایران شد که در نهایت با عدم موفقیت، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و امام راحل سنگر به سنگر آمریکا را شکست داد و آنها را وادار به عقب‌نشینی کرد.
وزیر اطلاعات تبعیت از مقام رهبری و پیوند مردم با مقام معظم رهبری را مهم ترین علل ناامیدی دشمن عنوان کرد و گفت: امروز ملت ایران سربلند است، امروز نسل جوان و نوجوان در یوم الله 13 آبان این حضور پر شور را خلق کردند تا بگویند خون دانش آموز امروزی با دانش آموزان شهید 13 آبان 57 پیوند دارد و راه شهیدان همچنان ادامه خواهد داشت.
وی منفورترین چهره در نظر ملت ایران را آمریکا معرفی کرد و افزود: آمریکایی ها فکر می کردند با ایجاد تحریم های ظالمانه و متوقف کردن صادرات نفت و تحریم واردات می توانند ایران را به زانو در آوردند و مانع از رسیدن انقلاب به 40 سالگی شوند که در این امر نیز ناکام ماندند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd