صدا و سیما/حوادث رانندگی روز گذشته استان مرکزی 2 کشته و 4 مجروح بر جای گذاشت.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در نخستین سانحه رانندگی روز گذشته که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با تنه پل در کیلومتر 43 محور اراک - توره رخ داد، تنها سرنشین آن بر اثر شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت و راننده خودرو نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.
سرهنگ کهریزی افزود: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راه "عدم توجه به جلوناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی پراید" بیان شده است.
وی اضافه کرد: در سانحه ای دیگر و بر اثر برخورد خودروی سمند با خودروی پراید در کیلومتر 34 محور ازنا - اراک، سرنشین خودروی پراید بر اثر شدت جراحات وارده جان سپرد و 2 سرنشین دیگر خودروی سمند و راننده خودروی پراید نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اساس اعلام کارشناسان " انحراف به چپ راننده خدرو راننده خودروی سمند" علت وقوع این حادثه بوده است.
رانندگان به منظور پیشگیری از وقوع چنین حوادثی همواره در هنگام رانندگی، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را سرلوحه رانندگی خود قرار داده و از هرگونه عجله و شتاب خودداری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f