باشگاه خبرنگاران/در دیدار رئیس هیات مدیره شرکت توسعه و عمران ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با استاندار خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی خواستار افزایش سهم این استان در تعداد واحد‌های مسکونی طرح ساخت ۵۰ هزار خانه ارزان توسط این ستاد در نقاط مختلف کشور شد.
محمدعلی شجاعی در این دیدار گفت: ادبیات کاری در استان اینگونه است که کار‌های شروع شده برای حل مشکلات مردم باید به پایان برسد.
شجاعی افزود: امروز مشکل مسکن مانع خوشبختی و ازدواج جوانان شده است و بنابراین مجموعه مدیریت استان به دنبال حل این مشکل با کمک بخش‌های مختلف دولتی، خصوصی و نهاد‌های انقلابی است.
او ادامه داد: مشکل مسکن در خراسان شمالی با ساخت ۴۵۰ واحد مسکونی حل نخواهد شد و باید به دنبال تعریف و اجرای پروژه‌های ساخت ۴ یا ۵ هزار واحد مسکونی طی یک برنامه زمان بندی مشخص باشیم.
شجاعی گفت: کار‌های بزرگ با تبصره انجام نمی‌شود بلکه باید همه پای کار بیاییم و یکبار برای همیشه مشکل را حل کنیم و همراه با مشکلات مردم پیش برویم.
او تصریح کرد: استان آمادگی لازم برای افزایش سهمیه استان در طرح ساخت ۵۰ هزار خانه ارزان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) را دارد و تمامی ظرفیت‌های استان برای اجرای این طرح به کار گرفته خواهد شد.
شجاعی تاکید کرد: در این طرح باید به دنبال الگو‌های ساخت متنوع با قیمت‌های مختلف باشیم تا افراد مختلف بتوانند مسکن مورد نیاز خود را تامین کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45