ایرنا/فرمانده انتظامی بهار از توقیف یک دستگاه خودرو پراید و کشف ۲ هزار و ۱۸۰ ثوب البسه قاچاق در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ بزرگعلی نوری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری در جاده حسن قشلاق به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، ۲ هزار و ۱۸۰ ثوب لباس قاچاق به ارزش ۳۵ میلیون تومان کشف و ۲ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
دستگیری سارقان وسایل داخل خودرو در ملایر
فرمانده انتظامی ملایر گفت: ۲ سارق سابقه دار حین سرقت وسایل داخل خودرو در یکی از مناطق این شهرستان با حضور به موقع ماموران کلانتری ۱۲ شهرستان و زمانی که قصد درگیری و فرار داشتند، با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
سرهنگ محمدباقر سلگی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در هر لحظه از شبانه روز حافظ جان و مال شهروندان هستند، از مردم خواست علاوه بر استفاده از تجهیزات بازدارنده، هیچگونه مدارک و اشیا گرانبها را در داخل خودرو نگهداری نکنند.
کشف موتورسیکلت غیرمجاز در همدان
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار داشت: ماموران یگان امداد شهرستان همدان حین گشت زنی در یکی از خیابان های شهر به یک دستگاه موتورسیکلت سنگین از نوع هندا ۱۳۰۰ سی سی مشکوک و به راکب آن دستور توقف دادند.
سرهنگ جمشید باقری اضافه کرد: راکب موتورسیکلت بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کرد و با وسیله نقلیه وارد منزلی شد.
وی افزود: با اخذ مجوز قضائی و در بازرسی از این منزل، موتورسیکلت یادشده که بدون پلاک و شماره تنه بود کشف و به پارگینگ منتقل شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e