باشگاه خبرنگاران/شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اعلام لیست اموال خود، موافقتش را با سامانه ثبت اموال نمایندگان ابراز کرد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان وقتی اموال خود را خریداری می‌کنند در سامانه اسناد کشور ثبت شده است و این شفاف سازی قبل از ایجاد سامانه ثبت اموال نمایندگان نیز وجود داشته است، اما ایجاد این سامانه به دسترسی راحت‌تر به لیست اموال نمایندگان و در نتیجه نظارت بیشتر کمک می‌کند.
او ادامه داد: افکار عمومی نیز از اقدام قانونگذار در راه اندازی این سامانه استقبال خواهد کرد و این قبیل اقدامات به شفاف سازی بیشتر در جامعه کمک خواهد کرد.
نماینده مردم مشهد گفت: شخصا حاضر به رسانه‌ای کردن اموال خود هستم و هر کدام از مسئولان نیز می‌توانند در صورت تمایل با رسانه‌ای کردن اموال خود به فرآیند شفاف سازی بیشتر کمک کنند.
شیران خراسانی ادامه داد: منزل مسکونی در خیابان راه آهن مشهد، زمینی با مساحت ۵۰۰ متر مربع در حصار سرخ منطقه طرقبه مشهد و یک دستگاه خودروی شخصی ال90 از اموال شخصی بنده است.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید