آخرین خبر/ طرح کنترل بر ناوگان حمل و نقل جاده ای و مسافر در 3 نقطه از آزاد راه کرج –تهران اجرا شد .
سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت : در راستای مبارزه باقاچاق کالا و ارز و کنترل محورهای مواصلاتی از حیث بارانداز ورود کالای قاچاق توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای و مسافر، طرح کنترل بر ناوگان حمل و نقل جاده ای و مسافر در 3 نقطه از آزاد راه تهران - کرج اجرا شد .
وی با بیان این که این 3 نقطه شامل ترمینال شهید کلانتری، ورودی فاز 4 مهرشهر و محدوده پل فردیس بود گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی استان البرز ضمن کنترل بیش از 60 دستگاه اتوبوس عبوری در این محور به یک دستگاه اتوبوس ولوو روبروی ترمینال شهید کلانتری مظنون شده و دستور توقف خودرو را صادر کردند .
سرهنگ نادربیگی اظهار کرد :در بازرسی از صندوق بغل خودرو تعداد یک هزار و 35 ثوب انواع شال و روسری خارجی، 5 دستگاه استخراج گر رمز دیجیتال و پاور ماینر و تعدادی لوازم خانگی بدون مجوز و اسناد گمرکی کشف شد .
وی با بیان این که در این رابطه 2 نفر دستگیر شدند گفت : ارزش کالاهای کشف شده 600 میلیون ریال برآورد شده است .
رئیس پلیس آگاهی استان البرز به برخی از صاحبان ناوگان حمل و نقل جاده ای و مسافر به ویژه حمل و نقل اتوبوسی درباره حمل و توزیع کالای قاچاق هشدار داد و گفت : بعضا دیده می شود که برخی از رانندگان این ناوگان خارج از پایانه ها یا حتی در داخل پایانه اقدام به نقل و انتقال کالای قاچاق می کنند .
سرهنگ نادربیگی با بیان این که رصد جاده ای در جاده های استان البرز در حال اجرا است گفت : از صاحبان تعاونی ها خواستاریم که اجازه تخلف و حمل کالای قاچاق را به افراد متخلف ندهند زیرادر صورت اهمال کاری در این زمینه با آن ها و فرد متخلف برخورد قانونی خواهد شد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af