تسنیم/هوشنگ خوش‌لحن در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با هدف ایجاد رغبت و اشتیاق در بین مددجویان برای سوق‌یابی به سمت ورزش نخستین مدرسه شطرنج کشور در زندان اردبیل راه‌اندازی شده است که بدون شک می‌تواند در امر پر کردن اوقات فراغت زندانیان موثر واقع شود.
وی با اشاره به این که در امر راه‌اندازی این مدرسه اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت شطرنج استان همکاری داشته‌اند بیان کرد: مجهزسازی زندان با امکانات و تجهیزات مورد نیاز می‌تواند در راستای توسعه سرانه ورزشی نقش شایانی ایفا کند و با توجه به این که ورزش در هر مکان و زمان نیاز اساسی است باید به این مهم اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
رئیس هیئت شطرنج استان اردبیل تصریح کرد: شطرنج نیز به عنوان یکی از رشته‌های ورزشی است که در رفع استرس و افسردگی نقش شایانی ایفا می‌کند و این رشته ورزشی اثرات و فواید بسیار خوبی دارد که باید از این ظرفیت‌ها در زندان استفاده شود تا بتوانیم بهترین ورزش را برای این قشر استفاده کنیم.
خوش‌لحن بیان کرد: ارائه کلاس‌های آموزشی با استفاده از مربیان ورزشی در زندان اردبیل در دستور کار قرار دارد و مددجویان به صورت رایگان از این کلاس‌ها بعد از مرخصی نیز می‌توانند بهره‌مند شوند و خانواده‌های زندانیان نیز با تخفیف 50 درصدی می‌توانند از این کلاس‌ها بهره‌مند شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253