فارس/معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب هادی زارعی شهردار جدید بجنورد از سوی وزیر کشور خبر داد.
مهدی جمالی‌نژاد با اعلام امضا حکم شهرداری بجنورد برای هادی زارعی اظهار کرد: بر اساس تبصره (۳) ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران؛ انتصاب شهرداران در شهرهای با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می‌گیرد.
در حکم رحمانی فضلی در خصوص انتصاب هادی زارعی شهردار جدید بجنورد آمده است: امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به‌کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر گردد.
گفتنی است هادی زارعی، پس از روح‌الله براتیان که به‌صورت غیرعادی و به‌عنوان بازنشستگی از مسئولیت شهرداری بجنورد کنار رفت، به‌عنوان شهردار بجنورد در شورای اسلامی این شهر انتخاب شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45