فارس/وحید مداحی امشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین واحد تکمیل شده تخریبی از سیل بهار امسال که به همت جهادگران بسیجی در کوتاه ترین زمان ممکن احداث شده بود، امروز تحویل شد.
وی تصریح کرد: بر اثر وقوع سیل در بهار یک واحد مسکونی در روستای محمدیه شهرستان محمدیه تخریب شد که به همت جهادگران بسیجی احداث و امروز با حضور مدیر دفتر مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور و مسوولین استانی و شهرستان به بهره برداری رسید.
دبیر کمیته اجتماعی و خدمت رسانی کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با بیان اینکه این منزل در زمینی به وسعت ۶۰ متر با مشارکت سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن و کمیته امداد احداث شده، گفت: احداث این واحد توسط بسیجیان از برکات ارزشمند و شیرین اردوهای جهادی بوده و نمونه بارزی از خدمت به مردم است.
مداحی گفت: اردوهای جهادی کم ترین کاری است که بسیجیان جهادگر می توانند برای خدمت به مردم انجام دهند.
در استان مرکزی بیش از ۵ هزار واحد مسکونی سیل زده وجود دارد که جهادگران بسیجی در ۱۲ شهرستان استان در حال بازسازی و مرمت این واحدها هستند.
هم اکنون اولویت برنامه های بسیج سازندگی تکمیل ۳۰۰ واحد مسکونی سیل زده در سطح استان است که تلاش می شود تا رسیدن فصل شدید سرما آنها را به سرانجام برساند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f