شبستان/عزیز فیلی در نشست کارگروه مبارزه با زمین خواری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یک تیم از اعضای این کارگروه با توجه به گزارش ها و مشاهده زمین خواری در بعضی از مناطق شهرستان بویراحمد از این مناطق بازدیدی داشتند، اظهار داشت: در تمامی این موارد قانون باید رعایت و فرآیند قانونی توسط دستگاه های مجری عملیاتی شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تشکیل دبیرخانه ای متشکل از راه و شهرسازی، شهرداری یاسوج، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی شد و گفت: شهرداری به عنوان متولی نظارت بر ساخت و ساز، جهاد کشاورزی به عنوان متولی نظارت بر اراضی، تمامی موارد زمین خواری را به صورت دقیق بررسی و در نشست بعدی به این کارگروه ارائه دهند.
فیلی با تاکید بر اینکه فرآیند قانونی در زمین نیروی انتظامی طی شود، گفت: مجوز هیچ گونه ساخت و ساز خصوصی و دولتی در منطقه گردشگری سرنجل‌ کل داده نشود، زیرا این منطقه باید به صورت یک مجموعه گردشگری مورد استفاده عموم قرار گیرد.
وی در خصوص یک ساخت و ساز در ابتدای جاده دهنو هم گفت: شرکت گاز این مورد را به صورت ویژه بررسی کرده و در صورت غیرمجاز بودن این ساختمان، باید همه هزینه های تخریب و جمع آوری انشعاب گاز را بپردازد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده آبشار یاسوج خواستار پیگیری شهرداری و جهاد کشاورزی شد و اضافه کرد: نتیجه این ارزیابی ها به کارگروه ارائه شود.
فیلی در بخش دیگری از این نشست، گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز با همکاری دادگستری تخریب شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277