صدا و سیما/ اسحاق جهانگیری در دیدار استاندار و اعضا مجمع نمایندگان استان در مجلس شورایتاکید معاون اول رئیس جمهور بر حل مشکل کمبود آب در قزوین اسلامی که در دفتر کار وی صورت گرفت، از استاندار خواست حل مسئله کمبود آب و اجرای طرح‌های آبرسانی را در اولویت قرار دهد.
معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت: قزوین با بهره مندی از ظرفیت‌های عظیم صنعتی، کشاورزی، دانشگاهی و فرهنگی، قابلیت رشد و توسعه دارد؛ به نحوی که برخی از مشکلات این استان با اتکا به ظرفیت و توان استانی و بدون اتکا به مدیریت ملی، قابل رفع و رجوع است.
او از مدیران و نمایندگان استان خواست با فراهم کردن زمینه حضور سرمایه گذاران و حذف موانع پیش رو، از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی حمایت کنند.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی هم مهمترین مسائل و مشکلات استان را تشریح کردند.
ضرورت تامین آب شرب و کشاورزی، حمایت از واحد‌ها و شهرک‌های صنعتی، رسیدگی به وضع راه‌ها به ویژه راه‌های روستایی و بروزرسانی تجهیزات بیمارستانی از جمله مسائلی بود که مدیران استان در این جلسه مطرح کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9