برنا/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: فردی که 18 سال قبل با ضربات چاقو شخصی را به قتل رسانده بود در بخش "ششده" از توابع شهرستان فسا دستگیر و روانه زندان شد.
سرهنگ "کاووس محمدی" اظهارداشت: در سال 80 فردی به هویت معلوم در بخش "ششده" از توابع شهرستان فسا توسط شخصی به قتل می رسد و سپس قاتل متواری می شود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار می گیرد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت کشف جرایم خشن، یک تیم از ماموران مجرب با اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند با به دست آوردن سرنخ های جدید، قاتل را شناسایی کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران موفق شدند قاتل فراری را پس از 18 سال در بخش "ششده" دستگیر کنند، گفت: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف مالی، مقتول را با ضربات چاقو به قتل رساندم.
معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه قاتل فراری تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، تصریح کرد: پلیس با رصد دقیق در سطح استان، از هرگونه ناامنی و مشکلات اجتماعی جلوگیری و با افراد مجرم، شرور و مخلان نظم و امنیت به شدت و برابر قانون برخورد قاطع می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913