ایسنا/شهردار اردبیل گفت: با تامین اعتبار براساس مصوبه جدید شورای شهر اردبیل پاداش پایان خدمت بازنشستگان شهرداری پرداخت خواهد شد.
حمید لطف‌اللهیان در هشتادوسومین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل به همراهی شورای شهر در تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان خدوم شهرداری بیان کرد: شهرداری قدردان تلاش 30 تا 35 ساله همکاران بی‌ادعایی است که در همه شرایط سخت و دشوار در صحنه خدمت‌رسانی آماده بوده و با کمترین چشم‌داشت سعی کردند تا بهترین خدمات را ارائه کنند.
لطف‌اللهیان ادامه داد: انتظار این است که در برابر این خدمات شهرداری نیز در پایان زحمات 30 ساله کارکنان خود با پرداخت به موقع پاداش پایان خدمت سپاسگزار این مجاهدت‌ها باشد که متاسفانه به دلیل وضعیت اقتصادی شهرداری بخشی از این مطالبات پرداخت نشده بود که سعی داریم با همکاری شورای شهر بدهی خود را به بازنشستگان پرداخت کنیم.
وی افزود: قرار است سه میلیارد تومان از منابع دیگر برای پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان شهرداری در نظر گرفته شود که ما رقم جابجا شده در قالب متمم بودجه 98 به پارلمان محلی تقدیم خواهیم کرد.
شهردار اردبیل گفت: با این پرداختی عمده مطالبات بازنشستگان حل و فصل خواهد شد تا شرمنده خانواده بزرگ بازنشستگان شهرداری نباشیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253