فارس/ مهدی قربانیان در ارتباط با میزان خسارت به روستای تیله‌نو گلوگاه، اظهار کرد: جاده روستا تخریب شده و عملیات‌آور برداری در حال انجام است.
وی با اعلام اینکه تاکنون 75 واحد مسکونی در روستا دچار خسارت شده است، افزود: خسارت‌ها در حد آبگرفتگی منازل و دیوارهای واحد مسکونی است.
دهیار روستای تلیه‌نو با اعلام اینکه بیشترین خسارت به روستای ما در حوزه اراضی کشاورزی ایجاد شده است، گفت: اراضی کلزا و سبزیجات به شدت تخریب شده‌اند.
وی در ادامه با اشاره به از بین رفتن دانه‌های لوبیا روغنی 200 هکتار در منطقه، تصریح کرد: هزار و 500 هکتار اراضی کلزاکاری شده و سبزیجات به دچار سیل‌زدگی شدند.
دهیار روستای تلیه‌نو با اعلام اینکه برای پاکسازی اراضی کشاروزی نیاز به ادوات و لوازم است، خاطر نشان کرد: از زمان بروز سیل شاهد حضور مسؤولان امر هستیم و انتظار داریم که این رفت و آمدها تا قرار گرفتن در شرایط مطلوب ادامه داشته باشد.
آمارهای بنیاد مسکن برای برآورد خسارت سیل هنوز جمع‌آوری نشده است، مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: پس از دریافت آمار کلی در این ارتباط صحبت می‌کنم.
از روستای لمراسک در منطقه گلوگاه خبر می‌رسد که تاکنون 75 مورد خسارت ساختمانی ثبت شده است.
ساعدی دهیار این روستا در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار فارس اعلام کرد که دو واحد مسکونی به کلی تخریب شده است و عملیات‌ آواربرداری در منطقه ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9