موج/ فرمانده انتطامی شهرستان میناب از اجرای طرح ارتقای امینت اجتماعی با محوریت دستگیری سارقان تحت تعقیب محاکم قضایی و دستگیری 16 نفر سارق و قاچاقچی در این طرح خبر داد.
سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی میناب در تشریح جزئیات این خبر، گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت شهروندان با محوریت دستگیری سارقان تحت تعقیب محاکم قضایی به مدت 72 ساعت در شهرستان میناب اجرا شد.
وی افزود: دراجرای این طرح 11 سارق سابقه دار شناسایی و دستگیر و19 فقره انواع سرقت، 2 دستگاه خودروی و 2 دستگاه موتورسیکلت سرقتی، 11 فقره سرقت سیم برق و 4 فقره سایر سرقت ها کشف شد.
این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: در این طرح 32 دستگاه خودروی و40 دستگاه موتورسیکلت متخلف پس از اعمال قانون به پارکینگ انتقال شدند.
محمد رستمی اظهار داشت: در این رابطه 77 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 416 عدد قرص روانگردان کشف و 6 نفر قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.
فرمانده انتظامی میناب با تاکید بر استمرار طرح های پاکسازی مناطق آلوده و قاطعیت پلیس در اجرای این طرح ها، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل و دستگیری مجرمان اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121