قدس آنلاین/سرپرست پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری ۳ نفر قاتل پیرمرد خوش پوش در یکی از روستاهای بجنورد خبر داد.
سرهنگ مسعود رستگار با اعلام جزئیات این خبر گفت: سال گذشته در یکی از روستا های حوالی شهرستان بجنورد پیرمرد خوش پوشی به صورت مشکوک فوت می کند که بلافاصله توسط فرزندانش تشییع و به خاک سپرده می شود.
وی با اشاره به اینکه فرزندان این فرد علت مرگش را گازگرفتگی اعلام کردند، افزود: این پرونده در همان زمان بسته شد و به بایگانی رفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه چندی پیش در پی اعلام گزارشی مبنی بر اینکه آن پیرمرد در همان زمان توسط افرادی به قتل رسیده، تصریح کرد: پرونده بایگانی شده مجددا مفتوح و با جدیت بیشتری دنبال شد.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان ابتدا با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع جنایت اعزام شدند و تحقیقات خود را شروع کردند، ادامه داد: کارآکاهان زبده پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و تخصصی دریافتند که قاتلان این پیرمرد همسر و پسر و عروسش بودند که مقتول را به علت مشکلات خانوادگی به قتل رسانده و طوری وانمود کرده بودند که مقتول به علت گازگرفتگی فوت شده است.
سرهنگ رستگار با اشاره به اینکه در همین رابطه ۳ نفر از اعضا خانواده این پیرمرد که در این جنایت نقش داشتند توسط پلیس دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند، یاد آور شد: متهمان در نهایت توسط پلیس و بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45