فارس/سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی از دستگیری سرشبکه‌های سلطنت‌طلبان و منافقان در حاشیه برخی تجمعات سال‌های گذشته در مشهد خبر داد و اظهار داشت: مردم ما در مقابل عملیات‌های روانی دشمن واکسینه شدند، درست است اتفاقاتی رخ داد اما دشمنان هرچه فراخوان زدند، مردم پاسخ ندادند، بنابراین این از دستاوردهای بزرگ سال 96 بود.
سردار نظری با بیان اینکه ما شبکه‌های بسیاری را از افراد اغتشاشگر وابسته به سلطنت‌طلبان، منافقان و دیگر گروه‌ها را در تجمعات سال‌های گذشته مشهد دستگیر کردیم، گفت: با این گروه‌ها برخورد شد، آگاهی‌بخشی‌هایی هم صورت گرفت و مردم به تجربیاتی رسیدند و با وجود مشکلاتی که داشتند، سبب شد دیگر پاسخ توطئه‌چینی دشمنان را ندهند.
وی ادامه داد: بخش‌ها و تجمعاتی که مردمی بود و مردم مشکلاتی داشتند، مدیریت می‌شد و مردم قانع می‌شدند و اتفاق خاصی هم نمی‌افتاد.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی اظهار کرد: دستگیری‌ها در بخش‌های مختلف متعدد بود، مردم عزم نظام را در مقابله با فساد دیدند و از این ها دلخور هستند، حتما باید ببینند مسؤولان ما اگر موفق نمی‌شوند اما تلاش می‌کنند و اگر تلاش نکنند، مردم ناراضی می‌شوند.
سردار نظری یادآور شد: مردم مطالبه مبارزه با فساد را دارند و برخوردها در استان ما هم صورت گرفته و صورت می‌گیرد و ادامه دارد.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید