همدان پرس/سرهنگ جمشید باقری گفت: در پی شکایت مالک یک گل فروشی مبنی بر سرقت تعداد زیادی از گل های زینتی توسط سارقان ناشناس، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران واحد تجسس کلانتری 11 شکریه قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: در تحقیقات مشخص شد، سارقان در نیمه های شب وارد گلخانه شده و تعداد زیادی از گل ها و گلدان های با ارزش را سرقت و بخشی از گلخانه را نیز تخریب کرده اند.
سرهنگ باقری بیان کرد: با اقدامات پلیسی و بررسی دوربین های مدار بسته مسیرها و خیابان های اطراف تصویر یک دستگاه وانت مزدا همزمان با این سرقت به دست آمد که ظاهرا در حال جابه‌جایی تعدادی زیادی گل و گلدان بود.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با به دست آمدن شماره پلاک خودرو، مالک آن شناسایی و با دستور قضایی بازداشت شد.
وی افزود: متهم که یک مرد 28 ساله است در ابتدا منکر سرقت شد ولی در مواجه با مستندات پلیس، به سرقت این گلخانه با همدستی 2 نفر اعتراف کرد و با رهنمایی متهم، 2 همدست وی نیز دستگیر شدند.
سرهنگ باقری ادامه داد: در بازرسی از منزل متهمان، 220 عدد انواع گل زینتی و 192 عدد انواع گلدان کشف و در ادامه مشخص شد متهمان در سرقت های متعدد دیگری نیز دست داشته اند و 14 هزار نخ سیگار، 315 عدد فندک تزیینی، 8 دستگاه انواع گوشی موبایل، 3 گالن روغن خودرو، دو دستگاه ماشین ریش تراش، انواع آچارآلات، یک دستگاه دوربین مدار بسته، انواع لامپ، 5 عدد باند پخش صوت، 20 عدد انگشتر نقره، ترازوی دیجیتال و بلند گوی دستی همگی مشکوک به سرقت و نیز 115 گرم ماده مخدر "گل" کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان گفت: تاکنون 15 نفر از مالباختگان به کلانتری مراجعه و شکایت خود را از این سارقان اعلام کرده اند و هر 3متهم با دستور قضایی برای بررسی تخصصی جرایم به اداره مبارزه سرقت پلیس آگاهی منتقل شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e