تسنیم/جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان پیش از ظهر امروز با دستور کار مختلف برگزار شد و در ابتدای جلسه رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به هزینه دکور جدید میز جلسات شورای شهر گفت: هزینه دکور جدید 50 میلیون تومان است.
حمیدی با بیان اینکه پروژه سبزه میدان در حال انجام است، گفت: روند پیشرفت پروژه هر هفته جهت اطلاع شهروندان گزارش می شود.
وی در ادامه افزود: بحث وجود تاسیسات گودبرداری آنجا را دچار مشکل کرده است و پروژه سبزه میدان با دو مرحله همزمان طراحی، ساخت و اجرا می‌شود.
حمیدی تاکید کرد: ساخت این پروژه فرصتی برای مسئولان مربوطه خواهد بود که نام خود را در پروژه ای که سالیان سال در شهر ماندگار است سهیم کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه هماهنگی های لازم با دستگاه های مربوطه انجام شده است گفت: با نهادهای مربوطه از قبیل شرکت گاز، شرکت برق، آب و مخابرات هماهنگی‌هایی صورت گرفته که تجهیزات خود را از آنجا به منطقه دیگری جابه‌جا کند تا گودبرداری بدون هیچ مشکلی در این منطقه صورت پذیرد.
اسماعیل دویران دیگر اعضای شورای شهر با ارائه گزارش از پیشرفت پروژه سبزه میدان اظهار داشت: با توجه به این که در 24 شهریور امسال زمین این پروژه به پیمانکار تحویل داده شد قرار بود که 22 مهر ماه تجهیز کارگاه صورت پذیرد که این امر محقق شده است.
دویران گفت: وجود لوله آب شرب در این منطقه یکی از موانع پیشرفت این پروژه بود و این لوله ها از جنس آزبست هستند که به دلیل شکنندگی بالا کار را برای پیمانکار مشکل کرده است.
وی افزود: برای جابه‌جایی این تأسیسات به اعتبار یک و نیم میلیارد تومانی نیاز است که طی برگزاری جلسات مشترک هم اکنون شرکت آب و فاضلاب شهری با جابجایی لوله ها موافقت کرده است.
دویران وجود خیابان انصاری در این منطقه را یکی از موانع پیشرفت پروژه عنوان کرد و افزود: لزوما می‌بایست زمین پروژه بدون هیچ معارضی به پیمانکار تحویل داده می شد ولی خیابان انصاری یکی از مشکلاتی است که زیر خط پروژه قرار دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd