آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان سابقه دار که با یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی اقدام به 40 فقره سرقت به عنف از رهگذران در سطح شهر کرج کرده بودند خبر داد.
سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت : در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف از سوی راکبان موتورسیکلت در سطح شهرستان کرج با پلاک مخدوش شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیم ویژه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی گفت : کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی گسترده و مراجعه به آلبوم تصاویر متهمان سابقه دار هر 2 سارق را که دارای سوابق کیفری متعدد بودند شناسایی و مشخصات آن ها در اختیار واحدهای گشت پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود : تلاش برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا این که ماموران گشت کلانتری 43 کیانمهردرحین ماموریت موتورسیکلتی را که پلاک آن با پارچه پوشیده شده بود مشاهده و راکبان آن را شناسایی و بلافاصله دستور ایست صادر و با سرعت عمل ماموران هردو متهم دستگیر شدند.
سرهنگ نادربیگی افزود: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی در بررسی پلاک موتورسیکلت محرز شد که پلاک نصب شده بر روی موتورسیکلت سابقه سرقت از تهران را دارد و متهمان با تغییر ارکان موتور و پوشاندن پلاک آن با پارچه اقدام به سرقت می کردند .
وی اظهار داشت : متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران منکرهرگونه جرمی شده و وانمود کردند که ساکن اطراف استان تهران هستند که برای دیدار بستگانشان به کرج آمده اند اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود و تعدادی از مال باختگان به جرم خود مبنی بر 40 فقره سرقت به عنف از رهگذران در مناطق مختلف کرج اعتراف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که هر 2 متهم با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند گفت : ارزش تقریبی اموال مسروقه 2 میلیارد ریال برآورد شده است .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af