مهر/به منظور سرعت بخشیدن به اقدامات اجرایی در بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا(ع) و رفع مشکلات سرمایه گذاران در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و الگوی هویتی اسلامی ایرانی بافت پیرامون حرم مطهر، جلسه ای با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی، احمد یزدان‌پناه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و محمدرضا کلایی شهردار مشهد در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
استاندار خراسان رضوی درباره نتایج این نشست گفت: در این جلسه، نقشه راه بازسازی بافت پیرامون حرم مطهر مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد وزارت راه و شهرسازی و شهرداری مشهد به صورت مشترک تا پایان سال جاری نسبت به تهیه طرح تفصیلی جدید با لحاظ مبانی شهرسازی و دغدغه های موجود در بافت پیرامون حرم مطهر اقدام کند و آن را در شورای عالی شهرسازی و معماری به تصویب برساند.
علیرضا رزم حسینی ادامه داد: همچنین مقرر شد آیین نامه تشخیص مصادیق حقوق مکتسبه و نحوه برخورد با آن، طی دو هفته توسط استانداری، اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی و شهرداری مشهد تهیه شود.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید