ایسنا/معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان دختر در دانشگاه یاسوج، 6 نفر مصدوم شدند که خوشبختانه به علت مناسب بودن وضعیتشان، این افراد مرخص شدند.
فریبرز نیکدل در تشریح جزئیات این تصادف رانندگی در دانشگاه یاسوج افزود: ۴ نفر از دانشجویان مصدوم پس از انجام معاینات و گرفتن عکس مرخص شدند اما دندان دو نفر از مصدومان آسیب دیده است.

تصادف

وی با اشاره به محل رخداد این تصادف اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس از سمت خوابگاه‌های بالا تپه به سمت قسمت آموزشی دانشگاه و دستگاه دیگر از قسمت آموزشی به سمت خوابگاه‌ها در حال حرکت بودند که در قسمت پیچ جلوی سالن دکتر عسکریان با هم برخورد کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج با بیان اینکه خوشبختانه این تصادف حادثه ناگواری به همراه نداشت، تصریح کرد: این تصادف در ساعت خلوت دانشگاه بود و تعداد سرنشینان اتوبوس‌ها کم بودند.

تصادف

گفتنی است که دو دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج ساعت ۹ و ۴۶ دقیقه صبح روز سه شنبه، ۱۴ آبان با هم تصادف کردند که ۶ نفر از آن‌ها مصدوم و بوسیله آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277