باشگاه خبرنگاران/رئیس هیات سوارکاری آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه اسب سواری استقامت استانی با عنوان جام آذربایجان در شهرستان مرند خبر داد.
جاویدی گفت: دومین دوره مسابقه اسب سواری استقامت استانی «جام آذربایجان» روز جمعه ۱۷ آبان ماه به میزبانی شهرستان مرند برگزار خواهد شد و یک روز قبل از آن جسله توجیهی کادر مسابقه و سوارکاران و سرپرستان برگزار خواهد شد.
او افزود: این مسابقه با همکاری هیئت سوارکاری مرند و کمیته استقامت هیئت سوارکاری آذربایجان شرقی در محل باشگاه سوارکاری کوثر واقع در کشکسرای شهرستان مرند برگزار خواهد شد.
رئیس هیات سوارکاری استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه سن مجاز اسب‌ها در این مسابقات حداقل ۵ سال و بالاتر بوده و حداقل سن سوارکاران ۱۴ سال است، تاکید کرد: این رویداد در ۳ مسافت ۴۰، ۶۰ و ۸۰ کیلومتر برگزار می‌شود و علاقمندان از سراسر استان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
جاویدی افزود: همراه داشتن مجوز سلامت و حمل اسب از دامپزشکی مبدا جهت ورود به کمپ الزامی است.
او در ادامه گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته و جهت ایجاد شور و نشاط بین حاضرین در محل باشگاه، همایش پیاده روی نیز همراه با اهدای جوایز و همزمان با مسابقات سوارکاری در محل باشگاه برگزار خواهد شد.
گفتنی است، اولین دوره مسابقات اسب سواری استقامت شهریورماه امسال با استقبال سوارکاران استان آذربایجان شرقی در شهر مرند برگزار شده بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf