باشگاه خبرنگاران/جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۲۳ تن و ۶۴۰ کیلو گرم گندم فاقد مجوز حمل در محور مواصلاتی "بجنورد- آشخانه" خبر داد.
سرهنگ حسین بدری با اشاره به قیمت تعیین شده گندم از سوی دولت و احتمال سوء استفاده دلالان نسبت به قاچاق گندم ،گفت : کارآگاهان پلیس آگاهی اقدام به برقراری تور ایست و بازرسی موقت در محور مواصلاتی شهرستان "آشخانه به بجنورد" کردند.
سرهنگ بدری با اشاره به اینکه کارآگاهان در حین کنترل خودرو‌های ناوگان حمل و نقل عمومی به یک دستگاه کامیون باری که در حال حرکت از شهرستان بجنورد به سمت آشخانه بوده مشکوک می‌شوند، عنوان کرد: پس متوقف کردن خودرو در بررسی بیشتر مشخص شد این کامیون حامل گندم بذر به وزن ۲۳ تن و ۶۴۰ کیلوگرم به ارزش ۵۲۰ میلیون و ۸۰ هزار ریال و فاقد مجوز حمل می‌باشد.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه کارآگاهان خودرو را توقیف و پس از هماهنگی‌های لازم با جهاد کشاورزی، جهت کارشناسی تحویل آن اداره دادند، اظهار کرد: از راننده تحقیقات لازم اخذ شد و پرونده نیز به همراه متهم به تعزیرات حکومتی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45