باشگاه خبرنگاران/رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از راه اندازی سامانه مجازی اموال مسروقه کشف شده بمنظور تسهیل در روند شناسائی مالباختگان و تحویل اموال مسروقه به آنان خبر داد.
سرهنگ یدالله حسن پور گفت: پلیس آگاهی ناجا با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تحویل حداکثری اموال مکشوفه به مالباختگان، اقدام به طراحی و جانمائی سامانه اموال مسروقه مکشوفه در بستر اینترنت به آدرس سایت www.police.ir کرده تا مالباختگان از این بستر بتوانند روند شناسائی و تحویل اموال مسروقه خود را دنبال کنند.
او در تشریح نحوه ثبت درخواست توسط مالباختگان در این سامانه تصریح کرد: شهروندان با مراجعه به سامانه نمایشگاه مجازی اموال مکشوفه در بستر اینترنت با کلیک بر روی نمایشگاه اموال کشف شده، وارد صفحه لیست اموال شده و عکس کالای متعلق به خود را انتخاب و سپس فرم مربوطه را تکمیل و درخواست خود را ارسال می‌کنند.
سرهنگ حسن پورتصریح کرد: در ادامه توسط سیستم یک کد پیگیری به مالباخته اعلام می‌شود و درخواست مالباختگان در سیستم از طریق همان کد و یا وارد کردن کدملی فرد قابل پیگیری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00