فارس/امروز طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، اولین شهردار بهارستان در شهرستان جم منصوب شد.
شهر بهارستان در اواخر شهریورماه سال جاری رسما ساختمان شهرداری در آن با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها افتتاح شد و در همان زمان با پیشنهاد اعضای شورای اسلامی و طی حکمی از سوی فرماندار جم، حسین یاراحمدی به عنوان سرپرست شهرداری بهارستان منصوب شد.
یاراحمدی که طی این مدت عملکرد خوبی را از خود بر جا گذاشت ، توانست اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان را کسب کند و شورای اسلامی وی را به عنوان اولین شهردار این شهر به استانداری بوشهر معرفی کردند.
امروز و طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، حسین یاراحمدی به عنوان اولین شهردار شهر نوپای بهارستان منصوب شد و حکم خود را از فرمانداری شهرستان جم دریافت کرد. وی طی سال‌های اخیر به عنوان دهیار بهارستان و سابقه فعالیت در شهرداری انارستان را در کارنامه دارد.
با ارتقا بهارستان به شهر، شهرستان جم هم‌اکنون دارای دو بخش، ۱۱۴ روستا و ۴ شهر می‌باشد که به لحاظ جمعیت و وسعت، بهارستان با بیش از ۸ هزار نفر جمعیت بعد از شهر جم دومین شهر شهرستان جم محسوب می‌گردد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22