شمال نیوز/ بالاخره پس از کش مکش فراوان و چند ماه حرف و حدیث پیرامون تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری، طحرانچی حرف خود را به کرسی نشاند تا حسین کرمانیان به عنوان رئیس این واحد استان قرار بگیرد .
دکتر محمدمهدی طهرانچی با صدور حکمی، حسین کرمانیان را به‌عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری منصوب کرد.
منتقدان انتصاب کرمانیان که در بین آنان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور دارد معتقدند ، استان مازندران با توجه به پشتوانه بالای علمی و پژوهشی می توانست مدیری توانمند را در این سمت داشته باشند و نیازی به استفاده از مدیرات غیر بومی نبود.
از سویی بدنه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز از مملو از فرهیختگان و اندیشمندانی است که سابقه مدیریت دانشگاهی و میدانی دارند و لزومی به ورود مدیر از دانشگاههای دیگر نیست.
آنها معتقدند: دانشگاه آزاد اسلامی در مقطه کنونی به بلوغ لازم رسیده و انتخاب مدیری از جنس این دانشگاه می توانست زودتر نتایح مطلوبی را به ارمغان آورد.
پیش از این حسین منصوریان ریاست این دانشگاه در استان و واحد ساری را عهده دار بود که در مقاطعی با حواشی و نگرانی ها همراه بود که از چند ماه قبل سخن از تغییر وی به میان آمده بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9