آخرین خبر/ جانشین انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند سرقت منزل با اعتراف به 30 فقره سرقت خبر داد.
سردار سید جعفر حسینی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل به شیوه تخریب حفاظ و درب ورودی در مناطق مختلف شهرستان کرج، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه متوجه شدند سارقان با استفاده از یک دستگاه موتور سیکلت هوندا و به صورت 2 نفره اقدام به سرقت می کنند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند که پس از شناسایی مخفیگاه وی در منطقه خرمدشت کرج در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
سردار حسینی گفت: با توجه به مشخص بودن هویت همدست سارق، نامبرده نیز طی قرار صوری با متهم برای انجام سرقت، با موتور سیکلت پیش گفته در محل قرار حضور یافته که بلافاصله او نیز دستگیرشد.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار زیادی اموال مسروقه مالباختگان شامل ساعت، ظروف قدیمی، تلوزیون و .. به ارزش 12 میلیارد ریال کشف شد.
جانشین انتظامی استان البرز اظهار کرد: متهمان در مواجهه با مدارک و مستندات کارآگاهان چاره ای جز اعتراف در پیش روی خود ندیدند و به ناچار به 30 فقره سرقت از منزل در اقصی نقاط شهرستان کرج اقرار کردند.
وی یادآور شد: تاکنون 14 نفر از مالباختگان شناسایی شده و تلاش برای شناسایی سایرین ادامه دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af