باشگاه خبرنگاران/فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف ۱۸۲ کیلو و ۴۶ گرم انواع مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی در مرز‌های استان خبر داد.
سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر، مرزبانان فرماندهی استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی بر مرز‌های استان، از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود مواد مخدر به مرز‌ها مطلع شدند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
او افزود: مرزبانان هنگ مرزی زابل در یک عملیات منسجم، قاچاقچیان مواد مخدر را که در مسیر ورود به مرز‌ها بودند شناسایی و توانستند در این عملیات، یک قاچاقچی را دستگیر کنند.
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران موفق شدند ۱۸۲ کیلو و ۴۶ گرم موادمخدر شامل ۲۵ کیلوگرم شیشه، ۱۳۶ کیلو و ۹۳۶ گرم تریاک و ۸ کیلو و ۵۹۴ گرم هروئین و ۱۱ کیلو و ۵۱۶ گرم حشیش را کشف کنند.
سردار ملاشاهی در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانان سیستان و بلوچستان با تلاش شبانه روزی، توانسته اند امنیت پایداری را در کل مرز‌های استان ایجاد کنند و قاچاقچیان و سوداگران مرگ بدانند که مرزبانان اجازه هیچ گونه جولان در مناطق مرزی را به آن‌ها نخواهند داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c