ایرنا/ مدیرامورحقوقی شهرداری بندرعباس از برخورد جدی با کاربری‌های غیرمجاز در سطح شهر خبر داد و گفت: در این رابطه سه تعمیرگاه غیر مجاز تخریب شده است.
محمد بدرقه افزود: شخصی به نام (ع. محمدیاوری) در بلوار امامت واقع در خیابان ترمینال بندرعباس اقدام به ساخت سه واحد تعمیرگاه(تجاری) به متراژ 380 متر مربع و بدون دریافت مجوز لازم از شهرداری کرده بود که برابر قانون با آن برخورد شد.
وی بیان داشت: سابقه این شخص به کمیسیون ماده 100 ارجاع داده شد و برابر رای صادره، محکوم به تخریب شده و حکم آن در روزهای گذشته با دستور مقام قضایی و با همکاری کلانتری محل، اجرا شد.
مدیر امور حقوقی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این اقدام در جهت جلوگیری از تخلفات ساختمانی و همچنین مبارزه با افرادی که بر خلاف قانون و مقررات اقدام به ساخت و ساز می‌کنند، صورت گرفته است.
بدرقه گفت: برابر ماده 100 قانون شهرداری‌ها، تمامی مالکان اراضی و املاک واقع در محدوده شهر یا حریم آن ، قبل از هرگونه اقدام عمرانی و یا تفکیک اراضی، باید از شهرداری محل مجوز لازم را دریافت کنند.
مدیر امور حقوقی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: این قانون به شهرداری اختیار داده تا در برابر عملیات‌های بدون مجوز و پروانه لازم یا مخالف پروانه صادر شده، به وسیله ماموران خود اقدام کرده و از ساخت و ساز خلاف قانون در زمین حصار کشی شده یا غیر حصار جلوگیری کند.
بدرقه در پایان ضمن قدردانی از دادستان و مقامات قضایی استان در همکاری با شهرداری بندرعباس به منظور دفاع از حق عمومی مردم، اظهار کرد: با هر گونه سوء استفاده از اراضی عمومی شهر و اقدامات غیرقانونی بدون پروانه کسب یا مغایر پروانه لازم، برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121