فارس/ سردار علی آزادی اظهار کرد: ماموران یگان امداد شهرستان بیجار در حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان یک دستگاه کامیون تانکردار حامل سوخت قاچاق را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی خودرو و در بازرسی از آن 25 هزار لیتر نفت سفید قاچاق را کشف کردند.
وی تصریح کرد: راننده دستگیر به مراجع قضایی تحویل و ارزش ریالی کالای قاچاق مکشوفه یک‌میلیارد و 630 میلیون ریال ارزیابی شد.
فرمانده انتظامی استان کردستان تصریح کرد:‌ ماموران انتظامی شهرستان مریوان در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و پلیسی یک انبار حاوی لوازم خانگی قاچاق در بیجار شناسایی شد.
وی تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضایی در بازرسی از انبار مورد نظر 152 دستگاه کولر گازی، 57 دستگاه یخچال فریزر ساید بای‌ساید، 7 دستگاه ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره را کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به دستگیری صاحب انبار گفت: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده 18 میلیارد ریال برآورد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34