ایرنا/ مدیر بانک کشاورزی روانسر گفت: ۴۸ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال خسارت به کشاورزان خسارت دیده از سیل فروردین ماه سال‌جاری این شهرستان پرداخت شد.
حمید محمدی افزود: برای پرداخت خسارت ها ۵۳۷ پرونده در بخش زراعت، ۱۶۸ پرونده در بخش دام و طیور و ۳۳ پرونده در بخش باغ به این بانک واصل شده است.
وی ادامه داد: در مجموع ۷۳۸ خسارت دیده بخش کشاورزی خسارت های خود را به میزان ۴۸ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال دریافت کردند.
مدیر بانک کشاورزی روانسر، همچنین از پرداخت ۱۲ میلیارد و ۵۹۲ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض و قرض الحسنه با خسارت دیدگاه بخش کشاورزی خبر داد و اظهار کرد: ۴۴۵ نفر تسهیلات بلاعوض سیل را به میزان ۶ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال دریافت کرده اند.
محمدی، با بیان اینکه پنج میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه نیز به ۱۲۰ کشاورز خسارت دیده پرداخت شده ادامه داد: این تسهیلات براساس مقدار زمین و میزان خسارت ها اعطا شده است.
مدیر اداره جهاد کشاورزی روانسر نیز گفت: ۲ هزار و ۲۱۰ قطعه املاک کشاورزی که بر اثر سیل فروردین ماه دچار خسارت شده اند توسط کارشناسان این اداره بازدید و ارزیابی شده است.
سیامک الیاس پور افزود: برای پرداخت خسارت به بخش کشاورزی، یک هزار و ۸۶ فقره در سامانه سجاد ثبت شده است.
وی یادآور شد: بر اثر سیل فروردین ماه سال جاری ۸۷ میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی شهرستان روانسر وارد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246