باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس این استان در پنج عملیات، یک تن و ۱۳۰ کیلو تریاک و ۷۰ کیلو حشیش کشف کردند.
سردار محمد رضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد گفت: به منظور مبارزه با واردکنندگان موادافیونی، ماموران پلیس استان یزد با انجام کار گسترده اطلاعاتی، از بارگیری و حرکت محموله‌های سنگین موادافیونی از شرق کشور به سمت مرکز و استان‌های شمالی مطلع شدند.
او افزود: با توجه به اطلاعات به دست آمده از تردد اشرار، ماموران پلیس یزد مسیر حرکت آن‌ها را زیر نظر گرفته و در پنج عملیات انجام شده در محور‌های خاتم ـ یزد، بافق ـ یزد و مهریز به یزد، یک تن و ۱۳۰ کیلو تریاک و ۷۰ کیلو حشیش را کشف کردند.
سردار میرحیدری ادامه داد: در مجموع در این پنج عملیات که در مدت کمتر از ۴۸ ساعت انجام شد؛ یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف، هفت دستگاه خودرو توقیف و شش نفر از قاچاقچیان، دستگیر شدند.
او گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۴ تن انواع موادافیونی کشف که شاهد افزایش ۱۵ درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته بوده‌ایم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b