ایلنا/کاظم باقلایی اظهار داشت: خانواده یک دانش آموز دبستانی شهید آیت شکاره ۲ شهر کوت عبدالله شهرستان کارون مدعی شده اند که فرزندشان شنبه گذشته 11 آبان ماه از سوی معلم‌ اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته که این موضوع در فضای مجازی منتشر شده و همچنین اخبار 20:30 نیز اخبار این موضوع را منتشر کرده است.
باقلایی در مورد جزئیات این حادثه گفت: دانش آموز مدعی شده در محوطه مدرسه توسط معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته که فاقد دوربین مدار بسته بوده است.
وی، افزود: اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون نیز از طریق مراجع ذیصلاح اقدام کرد و با تشکیل پرونده پیگیر روند قانونی حادثه است چرا که عده ای ناآگاهانه با انتشار اخباری که 50 درصد کذب است باعث تشویش اذهان عمومی شده اند.
باقلایی در ادامه گفت: معلم نیز مدعی شده فردای همان روز یکشنبه 12 آبان ماه توسط والدین این دانش آموز مورد ضرب و شتم قرار گرفته که پرونده این افراد از سوی آموزش و پرورش به مراجع قضایی شهرستان کارون ارجاع شده و تا زمان اعلام نتایج نهایی پزشکی قانونی و مراجع قضایی نمی توانیم در این زمینه به طور قطعی اظهار نظر کنیم.
معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون نیز در این باره گفت: پرونده دانش آموز و معلم هر دو برای بررسی دقیق به مراجع قانونی ارجاع شده و هنوز واقعیت این دو اتفاق برای ما مبهم بوده و منتظر رای قطعی مراجع قانونی هستیم.
وی عنوان کرد: فعلا هیچ کدام از مسئولان حوزه شهری کارون تا اعلام نتایج مراجع قضایی در این باره اظهارنظری نمی توانند داشته باشند.
فرماندار کارون ادامه داد: همکاران این معلم نیز مدعی هستند که وی توسط خانواده دانش آموز مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335