موج/ مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان از توقیف یک محموله قاچاق گوشی تلفن همراه در شهرستان دیواندره خبر داد.
سید نجیم حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: مامورین پلیس آگاهی شهرستان دیواندره در پاسگاه نساره در پی دریافت اخباری از ناحیه منابع خبری و اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک خودروی سنگین کشنده قصد دارد از طریق محورهای مواصلاتی شهرستان دیواندره مقادیری کالای قاچاق را جابجا کند، نیروهای خود را به محل اعزام و پس از رؤیت ماشین کشنده سفید رنگ به راننده دستور ایست می‌دهند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: فردی که در محور دیواندره - سقز اقدام به قاچاق 110 دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی کرده بود به پرداخت پنج میلیارد و 820 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
حسینی اضافه کرد: پس از متوقف کردن خودرو تعداد 110 دستگاه تلفن همراه خارجی را که در جعبه بالاسر راننده و زیر جای خواب جاساز شده بود را توقیف کردند.
وی یادآور شد: با تشکیل پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز شهرستان سقز قاضی پرونده با توجه به اظهارات و دفاعیات بلا اثر متهم پرونده، ناتوانی در معرفی دخالت فرد دیگری در پرونده و عدم ارائه اسناد مثبته گمرکی، متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالاها به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 820 میلیون ریال جزای نقدی محکوم و با توجه به عدم مالکیت خودرو حامل کالاهای قاچاق و عدم احراز اطلاع مالک آن از استفاده خودرو در امر قاچاق متهم پرونده علاوه بر جزای نقدی به پرداخت سه میلیارد ریال معادل ارزش خودروی توقیفی محکوم شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان افزود: با تسلیم محکوم علیه به رای صادره حکم قطعی و غیرقابل اعتراض است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34