ایسنا/نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده و پل‌های اصلی مسیر کشکان در پلدختر ایمن و استاندارد نیست و راهی اضطراری محسوب می‌شود.
سیدحمیدرضا کاظمی اظهار کرد: با توجه به فرصت کمی که پس از تخصیص اعتبارات به دستگاه‌های اجرایی داشتند نیاز است کارهای لایروبی رودخانه‌ها و ایجاد دایک‌های حفاظتی در مسیر رودها تسریع شود تا شهرها در مقابل سیل حفاظت شوند.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس ‌افزود: با تلاش دولت کارهای در روستاها انجام شده اما همچنان شاهدیم برای راه‌های روستایی هیچ اقدامی نشده و با یک بارندگی راه‌های روستایی این شهرستان مسدود خواهند شد و چنانکه دیواره‌های حفاظتی پل‌دختر احداث نشوند هر چه زحمت کشیده شده با سیل احتمالی از بین خواهد رفت.
وی ادامه داد: تسریع در احداث پل‌های روستایی و جاده اصلی پل‌دختر – خرم‌آباد ضروری است.
کاظمی گفت: وزارت راه و شهرسازی روی جاده اصلی و پل‌های اصلی مسیر کشکان متمرکز شد و جاده و پل‌های اصلی مسیر کشکان در پلدختر ایمن و استاندارد نیست و راهی اضطراری محسوب می‌شود.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس ‌عنوان کرد: مطالبه جدی مردم به پیمان رفتن مسیر جایگزین پلدختر – خرم‌آباد است که به چهار قطعه تبدیل شده و باید عملیات احداث آن هر چه سریع‌تر انجام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9