پایگاه خبری پلیس/ سرپرست پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه وانت نیسان سرویس مدرسه با2 کشته و 7 زخمی در بشاگرد خبر داد.
سرهنگ مهدی نیکبخت اظهارداشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه وانت نیسان در 50 کیلومتری شهر سردشت بشاگرد، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه، خودرو وانت نیسان که حامل ۲۹ دانش آموز از روستاهای "بند باریک" و سه روستای دیگربود، واژگون شد که بر اثر این سانحه 2 نفر از دانش آموزان حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند و 7 نفر دیگر برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: کارشناسان علت این سانحه را عدم توجه کافی به جلو و نیز عدم توانایی در کنترل خودرو توسط راننده و قصور در برنامه ریزی و ساماندهی حمل و نقل در سرویس مدارس و به کارگیری وسایل نقلیه غیر ایمن توسط اداره آموزش و پرورش بشاگرد اعلام کرده اند.
سرپرست پلیس راه هرمزگان به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار جاده ای به رانندگان توصیه کرد: بارعایت قوانین ومقررات راهنمایی و رانندگی به حقوق خود ودیگران احترام گذاشته و از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی می شود، پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121