پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 130 میلیاردی محموله بزرگ قاچاق لوازم و قطعات ماشین لباسشویی طی یک عملیات پلیسی در بندرعباس خبر داد.
سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد گفت: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید "میرزایی" هنگام کنترل خودروهای لاین خروجی از بندرعباس به 13 دستگاه کامیون با بار کانتینر40 فوتی مشکوک و برای بازرسی تکمیلی، خودروها را به داخل یگان منتقل کردند.
وی افزود: مأموران انتظامی با همکاری پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از خودروها دریافتند کامیون های مزبور حامل قطعات نگهدارنده ماشین لباسشویی قاچاق هستند.
این مقام انتظامی، ارزش تقریبی محموله را بیش از 130 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه 13نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121