باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان ساری از کشف اموال سرقتی به ارزش ۲ میلیارد ریال در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری افزود: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان، مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقای امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم خیز شهر ساری اجرایی شد.
او افزود: در اجرای این طرح که در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز این شهرستان به اجرا در آمد، مأموران با هماهنگی قضائی در بازدید از مخفیگاه سارقان و مجرمان موفق به کشف ۲ دستگاه خودروسرقتی، یک دستگاه موتورسیکلت، ۵۰۰ متر کابل برق، ۲ قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز، تجهیزات و ادوات کامپیوتری شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: ارزش ریالی کشفیات برابر اعلام کارشناسان ۲ میلیارد ریال اعلام شده و در این خصوص ۳۰ متهم به سرقت، معتاد متجاهر، مجلوب نیز شناسایی و دستگیر شدند.
او با اشاره به کشف بیش از یک کیلو گرم انواع مواد مخدر در این طرح، گفت: در اجرای این طرح ۱۰۸ دستگاه خودرو و ۷۶ دستگاه موتور سیکلت متخلف نیز شناسایی و توقیف شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساری در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس، افزود: هدف از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9