فارس/ کارشناس پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به استمرار پایداری و سکون نسبی هوا به ویژه در مناطق پرجمعیت استان، تا اواسط هفته آینده شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های جوی خواهیم شد.
یاسر اشتاد کارشناس پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌غربی ، با اشاره به شرایط جوی استان اظهار کرد: با توجه به استمرار پایداری و سکون نسبی هوا به ویژه در مناطق پرجمعیت استان، تا اواسط هفته آینده شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های جوی خواهیم شد.
وی تصریح کرد: بنابراین توصیه می‌شود که در این مدت، افراد آسیب‌پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند.
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌غربی در ادامه گفت: در 24 ساعت گذشته پدیده خاصی در استان وجود ندارد و جو آرام و پایدار است که همین آرامی جو تا اواخر هفته آینده ادامه خواهد داشت و خبری از بارش باران نیست بنابراین شاهد افزایش غلظت آلاینده‌ها خواهیم شد.
وی بیان کرد: از نظر دمایی نیز تغییرات محسوسی تا سه روز آینده در استان وجود ندارد و همچنین در 24 ساعت گذشته، شهرستان چالدران با چهار درجه زیر صفر سردترین و شهرهای میاندوآب و پیرانشهر با 18 درجه بالای صفر گرمترین شهر استان بوده و ارومیه نیز دمای بیشینه 15 و کمینه یک را تجربه کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b