/مدیرکل ورزش خوزستان گفت: چمن تنها استادیوم شهر ایذه به یک زمین خاکی تبدیل شده است و با توجه به حضور ورزشکاران رشته‌های مختلف در این چمن برای انجام تمرینات خود در طول شبانه روز، شاهد از بین رفتن چمن آن هستیم.
افشین حیدری اظهار کرد: ایذه نه تنها مهد کشتی فرنگی و ورزش‌های رزمی در کشور به حساب می آید بلکه در فوتبال و فوتسال هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و شاهد حضور چندین ورزشکار از این شهرستان در تیم‌های مختلف هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان افزود: با وجود این ظرفیت‌های مهم ورزشی در ایذه، زیرساخت‌های آن بسیار قدیمی هستند و اجرای پروژه‌های جدید باعث ایجاد امید در ورزشکاران و ورزش دوستان این منطقه شد ولی به دلیل وجود مشکلات مالی این پروژه‌ها متوقف شدند.
وی با اشاره به عدم وجود امکانات در محلات این شهر بیان کرد: چمن تنها استادیوم شهر ایذه به یک زمین خاکی تبدیل شده است و با توجه به حضور ورزشکاران رشته‌های مختلف در این چمن برای انجام تمرینات خود در طول شبانه روز، شاهد از بین رفتن چمن آن هستیم.
حیدری با تاکید بر احداث زمین چمن شماره ۲ این شهرستان پس از سال‌ها و توسعه چمن‌های مصنوعی در شهر ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های بالای شهرستان ایذه در کشتی و ورزش‌های رزمی این شهرستان در صورت تکمیل پروژه‌های ورزشی خود می‌تواند میزبان مسابقات جهانی رشته‌های ذکر شده شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335