تسنیم/سید کامل تقوی‌نژاد امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون 43 هزار تخت بیمارستانی در استان‌های مختلف کشور در دست ساخت بوده که در آینده‌ای نه چندان دور بخش زیادی از این پروژه‌ها افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دو هزار پروژه در حوزه بهداشت و درمان در دست ساخت داریم، گفت: از این تعداد یک هزار پروژه تا اردیبهشت ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به اجرای 7 پروژه بهداشتی و درمانی در دولت یازدهم و دوازدهم عنوان کرد: برای تامین امکانات مورد نیاز در بخش‌های درمانی و بهداشتی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و در این زمینه مقام عالی وزارت دغدغه دارند.
تقوی‌نژاد با اشاره به در دست احداث بودن 55 پروژه بهداشت و درمان در کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به بررسی‌های انجام شده بخش زیادی از این پروژه‌ها تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه بخشی از اعتبار مورد نیاز این پروژه‌ها متناسب با وضعیت مالی موجود تامین می‌شود، بیان کرد: 3 پروژه بیمارستانی در شهرستان‌های چرام، لنده و بهمئی در حال ساخت بوده که بیمارستان بهمئی تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
تقوی‌نژاد از کلنگ زنی بیمارستان لنده در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: برای تکمیل و بهره برداری پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان در استان کهگیلویه و بویراحمد از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277