آخرین خبر/ سخنگوی اورژانس قم گفت: در سه تصادف جاده‌ای دیشب و صبح امروز قم متاسفانه ۴ نفر کشته شده و ۶ نفر دیگر مجروح شدند.
مهدی فراهانی در این باره اظهار کرد: حدود ساعت ۱۸:۳۰ روز پنج‌شنبه یک دستگاه کامیون یا یک خودرو پراید در محور سلفچگان- ساوه برخورد کردند که این حادثه منجر به فوت مرد ۳۵ ساله و مجروح شدن ۴ نفر دیگر شد.
وی اضافه کرد: چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای انتقال مجروحین این حادثه به محل اعزام شده و مجروحین پس ازدریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.
سخنگوی اورژانس قم خاطرنشان کرد: حال یکی از مجروحین وخیم گزارش شده و وی همراه با عملیات احیای قلبی-ریوی به بیمارستان انتقال داده شد.
وی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه در حادثه‌ای مشابه در جاده قم - گرمسار واژگونی خودروی وانت منجر به فوت خانمی حدود ۳۵ ساله که مادر خانواده بود شد و در این حادثه پدر و کودک خردسال مجروح شدند که مجروحین حادثه با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی قم انتقال یافتند.
فراهانی یادآور شد: ساعت ۰۷:۵۰ صبح امروز جمعه نیز برخورد وانت با تریلی درمحور اراک- سلفچگان، جنب امامزاده جعفر ۲ نفر فوتی در صحنه و در دم برجای گذاشت که متاسفانه به علت شدت و نوع آسیب‌های وارده، علی‌رغم حضور بموقع اورژانس امکان هیچ‌گونه اقدام درمانی وجود نداشت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلات آخر این هفته شلوغی و ازدحام نسبتا بالایی درسطح شهر و جاده به‌ویژه درجاده‌های اصلی استان و مبادی ورودی و خروجی وجود دارد و در چنین شرایطی انتظار می‌رود رانندگان نسبت به رعایت مقررات بیش از پیش اهتمام داشته باشند.

سخنگوی اورژانس قم خاطرنشان کرد: از شهروندان می خواهیم در حوادثی که قطعا مشخص شد مجروح دارد تماس با 115 و ارائه آدرس دقیق و صحیح با حفظ خونسردی و گوش دادن به توصیه‌های کارشناسان 115 را در اولویت قرار دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99