ایرنا/مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با اجرای طرح اقدام ملی مسکن هفت هزارو ۶۰۰ نفر در این استان صاحب مسکن می‌شوند.
مسعود بیات‌منش افزود: مقدمات ثبت نام برای طرح اقدام ملی مسکن در سطح کشور انجام شده و این طرح در استان کرمان به صورت آزمایشی در دست اجرا و پایش است.
وی با بیان اینکه ثبت نام برای طرح اقدام ملی مسکن در سه مرحله و در هر مرحله ۱۰ استان کشور انجام خواهد شد، اظهار داشت: استان زنجان در گروه نخست ۱۰ استان قرار ندارد.
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، خراستان شمالی و جنوبی، سیستان و بلوچستان، همدان، یزد، اردبیل، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و گلستان جزو ۱۰ استان گروه اول برای ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن هستند.
بیات‌منش تاکید کرد: در حال حاضر زمان ثبت نام برای این طرح ملی در ۲۰ استان دیگر اعلام نشده است.
وی با تاکید بر اینکه ثبت نام برای طرح اقدام ملی مسکن حضوری نیست، ادامه داد: بعد از اعلام زمان ثبت نام که به صورت اینترنتی انجام خواهد شد، لینک از سوی تهران فعال و متقاضیان با بارگذاری مدارک مورد نیاز این مهم را انجام می دهند و در صورت وجود نقص در پرونده نیز از سوی سامانه اعلام می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: این طرح شامل همه اقشار عمومی جامعه که فاقد مسکن هستند می شود که مهمترین مشخصه آن عدم بهره مندی از تسهیلات مسکن است.
به گفته بیات منش، زنجانی‌های متقاضی مسکن نمی‌توانند در استان دیگری اقدام به ثبت درخواست کنند.
وی یادآوری کرد: در کمتر از یک ماه ثبت درخواست برای طرح اقدام ملی مسکن بر اساس پیش بینی ها اعلام می شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253