مهر/ مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از سرما و یخبندان شبانه در ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: برای برخی از نواحی جنوبی و شرقی بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود.
علیرضا خندان رو با اشاره به وضعیت جوی هوای استان در ۲۴ ساعت آینده بیان کرد: بر اساس الگوی نقشه های هواشناسی، فردا آسمان استان نیمه ابری تا ابری خواهد بود.
وی ادامه داد: برای برخی از نواحی جنوبی و شرقی مانند شهرستان های نهبندان، سربیشه و درمیان احتمال بارش پراکنده باران قابل پیش بینی بوده که در ارتفاعات این مناطق می تواند به شکل برف ظاهر شود.
خندان رو با اشاره به وضعیت دمایی هوای استان طی این مدت بیان کرد: طی روزهای آینده سرما و یخبندان شبانه در منطقه پیش بینی می شود.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سربیشه با پنج درجه سانی گراد زیر صفر سردترین و دهسلم نهبندان با ۲۶ درجه سانتی گراد گرم ترین مناطق بوده اند.
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین طی این مدت دمای هوا در مرکز استان حداقل دو درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۰ درجه سانتی گراد بوده است.
خندان رو بیان کرد: صبح دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا در مرکز استان به سه درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد که سرما و یخبندان را شاهد خواهیم بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7